Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ (МІНРЕГІОН) інформує

Подробиці

До уваги споживачів,
 які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

    Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

   Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17  № 2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

   Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

   Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

   У зв’язку з цим, платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

   У разі отримання готівки, пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримує інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

   Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

   

Зараз 79 відвідувачів та 22 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    Andr507 , dima4158800 , smilin , 0955241758 , 4660188 , lfilimono@gmail , Nyra , artemtrainopetr43 , yu.htitnniack , Екатерина Хмарук , sys1344 , podoplelowa.nat , javded , Асанапік , saenko29 , manyxatanua@gmail.com , Yano4ka123 , ksyx89 , alhovikova55@gmail.com , mariia0811 , 380660758236 , smakosha
   
© КП "Жовтоводський водоканал"